Piramida Złota


Gdybyśmy zajrzeli na stronę Amber Gold w zakładkę „O nas” to od razu rzuca się w oczy nieczytelna i zagmatwana prezentacja oferowanych usług. Że to jakieś z o.o., które udziela pożyczek i jedyne czym może się pochwalić to „unikalne rozwiązania” i że wszystko jest „tak proste jak.. w banku”.

Prawie jak w banku, ale jeszcze nie w banku.

Wystarczyło tysiąc złotych i już prawie jeden z drugim miał być bogaty.

14% zysku gwarantowanego.

I w tym miejscu powinna się zapalić czerwona lampka w głowach tych, którzy napalili się na szybki zysk. Nadzór Finansowy ostrzegał 3 lata temu, matki ostrzegały dzieci, premier ostrzegał syna. A mimo to część poszła jak w dym żądna szybkiej kasy zapominając, że szybka kasa przychodzi tylko wtedy gdy się ukradnie i do tego jeszcze nie wpadnie w łapy policji.

I już politycy dostali padlinę, którą rozszarpują. Już pytają gdzie był Tusk. Dlaczego premier nie ostrzegł społeczeństwa. . ktoś wyniuchał, że syn Tuska pracuje tam gdzie Amber Gold ma udziały.

Uff.. wreszcie można znowu poszarpać premiera i wypowiedzieć się w imieniu obywateli. Oszukanych obywateli.

A gdzie miejsce na rozum?

Zapomnieli obywatele jak piramidy finansowe wykańczały cienkie portfele obywateli w latach 90-tych? Mało dziadostwa było? Za mało nauczek dostali napaleni na kasę ziomale?

A dzisiaj płacz, wyciągnięte ręce obywateli do rządu i wyciągnięte palce wskazujące polityków na rząd?

Posłowie opozycji udzielają się w mediach, rwą szaty nad stanem państwa, brakiem nadzoru, a gdy upierdliwa redaktorka TokFm zapytała o SKOK to okazało się, że SKOK to inna sprawa i nie daj Boże, żeby ten wstrętny Tusk coś tam próbował w SKOK-u kontrolować.

Bo wtedy byłaby to jawna prowokacja :/


Dyskusja ---->> Salon 24
             ---->> TokFm

.
.

.